Pronájem autojeřábů

K pronájmu máme k dispozici autojeřáby s nosností od 30 do 700 tun. Náš jeřáb s dosahem 149,5 metrů je největším autojeřábem s teleskopickým ramenem v ČR. Stačí si jen vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat vám. Součástí našich služeb je řádně vyškolená obsluha autojeřábu, certifikované upevňovací prostředky, pojištění nákladu a pracovních rizik i všechna nezbytná povolení.

Naše autojeřáby k pronájmu

V naší nabídce najdete univerzální autojeřáby k pronájmu. Ty jsou velice všestranné díky svým kompaktním rozměrům. Můžete je využít k práci na silnici i v terénu. Dokáží se přepravovat i rychlostí kolem 80 km/h. Jejich nosnost překračuje i více než 1000 tun a zdvih 100 metrů.

O autojeřábech

Autojeřáby mají nezastupitelný význam mezi všemi druhy jeřábů. A to pro jejich konstrukci. Jejich hlavním plusem je snadnost přemisťování po běžných komunikacích a časová nenáročnost přípravy k práci. Jsou velmi užitečnými pomocníky zejména při stavbách nebo při různých montážních pracích v terénu.

Autojeřáb je v podstatě zvedací zařízení připevněné na automobilovém podvozku. Díky němu se může jeřáb pohybovat z místa na místo. Zpravidla se používají dva typy podvozků:

  • univerzální podvozek
  • kamionový podvozek

Výběr je ovlivněn hlavně tím, jaká je požadována přepravní rychlost po silnici, zda je vyžadováno pouhé popojíždění autojeřábu s břemenem či spíše práce na opěrách apod.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.