Autojeřáb Terex Demag AC 700

Jedná se o největší autojeřáb s teleskopickým ramenem v České republice. Díky přídavnému ramenu WIPP a příhradovým prodloužením dosáhne až do výšky 149,5m. S použitím Superliftu (SSL) můžete využít výhod bezkonkurenčního dosahu tohoto jeřábu. Velkým plusem je krátká doba montáže samotného autojeřábu oproti pásovým či příhradovým jeřábům. Tento univerzální autojeřáb je nenahraditelným pomocníkem při stavbě věží, jiných výškových staveb i mostů. Je osazen motorem DaimlerChrysler.

Parametry jeřábu

Nosnost700 t
Hlavní délka ramene60 m
Základní prodloužení96 m
Maximální délka ramene s prodlouženími a WIPP55,5 + 4 + 90 = 149,5 m
Protizátěž160 t
Celková délka20,66 m
Výkon motoru480 kW
Výkon Nástavby motoru205 kW
Maximální rychlost80 km/h
Hnací řetězec18 x 8 x 16

Jeřáby Terex představují dokonalou kombinaci rychlosti přesunu a velké nosnosti výložníku. Díky krátkému času, který potřebují k přípravě, jsou ideální pro rychlé přesouvání těžkých břemen. Ať už chcete naložit a vyložit nadměrný náklad, nebo přesunout cokoli těžkého na stavbě, jsou pro vás autojeřáby Terex tím nejlepším pomocníkem.

Superlift

Zařízení Superlift je patentem společnosti Terex. Jedná se o přídavné zařízení k plnostěnnému teleskopickému výložníku. Je tvořeno přídavnými nástavci, příhradovými rameny, kladkami a lany. Díky tomuto systému lze zvýšit maximální nosnost, zdvih, vyložení a další vlastnosti jeřábu.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.