Autojeřáb Terex Demag AC 120-1

Velmi kompaktní pětiosý jeřáb má nosnou délku pouhých 11,17 metrů. Autojeřáb je vybaven 59 metrů dlouhým výložníkem s maximálním prodloužením o 33 metrů. Díky inovativnímu ovládání jeřábu Demag IC-1 s barevným dotykovým displejem je manipulace snadná a rychlá. Hlavní využití tohoto jeřábu je u vícepatrových budov. Podílel se také na největší stavbě v ČR – brněnské AZ Tower. Vhodné umístění motoru a převodovky vám zajistí vysoký cestovní komfort. Tento univerzální autojeřáb je osazen motorem DaimlerChrysler. Řízení zadní nápravy je závislé na rychlosti, což zvyšuje ovladatelnost a jízdní stabilitu stroje.

Parametry jeřábu

Nosnost120 t
Délka výložníku12,5 - 60 m
Prodloužení výložníku9,2 - 33 m
Maximální délka výložníku s prodloužením59 m + 33 m = 92 m
Celková délka vozidla14,2 m
Nosná délka vozidla11,7 m
Motor350 kW (podvozek) a 129 kW (nástavba)
Rychlost85 km/h
Maximální protiváha40,5 t

Jeřáby Terex představují dokonalou kombinaci rychlosti přesunu a velké nosnosti výložníku. Díky krátkému času, který potřebují k přípravě, jsou ideální pro rychlé přesouvání těžkých břemen. Ať už chcete naložit a vyložit nadměrný náklad, nebo přesunout cokoli těžkého na stavbě, jsou pro vás autojeřáby Terex tím nejlepším pomocníkem.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.