Autojeřáb Terex Demag AC 60/3

Tento jeřáb je vybaven 40 metrů dlouhým výložníkem s maximální výškou hrotu 58 metrů. Výložník má vysokou nosnost a díky využití hydraulického systému je manipulace s ním snadná a rychlá. Autojeřáb má prostornou a pohodlnou dvousedadlovou kabinu s klimatizací. Ta je schopná náklonu pod 20°. Má posuvné dveře a velké výklopné čelní okno (nástavba). Při zatížení máte možnost vysunutí výložníku. Univerzální autojeřáb Terex Demag AC 60/3 je osazen motorem DaimlerChrysler OM 501 LA.

Parametry jeřábu

Nosnost60 t
Délka výložníku40 m
Prodloužení výložníku15 m
Maximální délka výložníku s prodloužením40 m + 15 m = 55 m
Celková délka vozidla11,63 m
Nosná délka vozidla9,32 m
Motor260 kW
Rychlost85 km/h
Maximální protiváha11,6 t

Jeřáby Terex představují dokonalou kombinaci rychlosti přesunu a velké nosnosti výložníku. Díky krátkému času, který potřebují k přípravě, jsou ideální pro rychlé přesouvání těžkých břemen. Ať už chcete naložit a vyložit nadměrný náklad, nebo přesunout cokoli těžkého na stavbě, jsou pro vás autojeřáby Terex tím nejlepším pomocníkem.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.