Autojeřáb Terex Demag AC 350

Tento šestiosý jeřáb s celkovou délkou pouhých 16,7 m je nejkompaktnější ve své kategorii a jeho patentovaný Sideways Superlift (SSL) zaručuje ohromné vylepšení nosnosti jeřábu. Kombinace výložníku a sklopného nástavce vám poskytuje bezkonkurenční maximální délku výložníku 126,4 m. Univerzální autojeřáb Terex Demag AC 350 je osazen motorem DaimlerChrysler a je vhodný pro přepravu stavebních materiálů u výškových staveb. Často je také využíván pro přepravu těžkých dopravních prostředků jako např. lokomotiv nebo lodí.

Parametry jeřábu

Nosnost350 t
Délka výložníku14,2 - 56 m
Prodloužení výložníku12,2 m s SSL, 18,1 m bez SSL m
Maximální délka výložníku s prodloužením51,9 m + 71,5 m + 3 m = 126,4 m se sklopným nástavcem
Pevný nástavec7,3 m s SSL, 49,5 m bez SSL
Slopný nástavec25 m s SSL, 71, 5 m bez SSL
Celková délka vozidla16,7 m
Nosná délka vozidla14,8 m
Motor448 kW (podvozek) a 205 kW (nadstavba)
Rychlost85 km/h
Maximální protiváha142 t

Jeřáby Terex představují dokonalou kombinaci rychlosti přesunu a velké nosnosti výložníku. Díky krátkému času, který potřebují k přípravě, jsou ideální pro rychlé přesouvání těžkých břemen. Ať už chcete naložit a vyložit nadměrný náklad, nebo přesunout cokoli těžkého na stavbě, jsou pro vás autojeřáby Terex tím nejlepším pomocníkem.

Superlift

Zařízení Superlift je patentem společnosti Terex. Jedná se o přídavné zařízení k plnostěnnému teleskopickému výložníku. Je tvořeno přídavnými nástavci, příhradovými rameny, kladkami a lany. Díky tomuto systému lze zvýšit maximální nosnost, zdvih, vyložení a další vlastnosti jeřábu.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.